Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>
