Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Key
ku: کلیل
