Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: <none>
lt: -joks-

en: Domain
lt: Domenas

en: Method
lt: Būdas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Key
lt: Raktas

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Choose a path. May contain only lowercase letters, numbers, dashes and underscores. e.g. "my-value"
lt: Pasirinkite kelią. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių, minusų ir pabraukimų. pvz.: "juoda-grupe"
