Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: <none>
lv: <neviena>

en: Domain
lv: Domēns

en: Method
lv: Veids

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Key
lv: Atslēga

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: File extension
lv: Faila paplašinājums
