Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
