Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Types
nl: Soorten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: <none>
nl: -geen-

en: Domain
nl: Domein

en: Method
nl: Methode

en: Key
nl: Sleutel

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Query string
nl: Query-tekst

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Persistent URL
nl: Persistente URL

en: Settings for persistent url.
nl: Instellingen voor persistente URL's.

en: Modifiers
nl: Stijlwijzigingen
