Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Key
ps: کيلی
