Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Types
pt: Tipos

en: Settings
pt: Definições

en: <none>
pt: [nenhum]

en: Domain
pt: Domínio

en: Method
pt: Método

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Key
pt: Chave

en: Subdomain
pt: Subdomínio

en: Behavior
pt: Comportamento

en: File extension
pt: Extensão do ficheiro
