Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Types
ro: Tipuri

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: <none>
ro: <nimic>

en: Domain
ro: Domeniu

en: Method
ro: Metodă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Key
ro: Cheie

en: File extension
ro: Extensia fișierului
