Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Types
ru: Типы

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: <none>
ru: <нет>

en: Domain
ru: Домен

en: Method
ru: Метод

en: Provider
ru: Поставщик

en: Key
ru: Ключ

en: Subdomain
ru: Поддомен

en: Behavior
ru: Поведение

en: File extension
ru: Расширение файла

en: Default domain
ru: Основной домен
