Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Types
sl: Tipi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: <none>
sl: <brez>

en: Domain
sl: Domena

en: Method
sl: Metoda

en: Key
sl: Ključ
