Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Types
sv: Typer

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Domain
sv: Domän

en: Method
sv: Metod

en: Provider
sv: Leverantör

en: Key
sv: Nyckel

en: Subdomain
sv: Subdomän

en: Behavior
sv: Beteende

en: File extension
sv: Filändelse

en: No persistent urls have been registered.
sv: Inga beständiga URL:er har registerats

en: Persistent URL
sv: Beständig URL

en: Settings for persistent url.
sv: Inställningar för beständiga URL:er.
