Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Types
ta: வகைகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Method
ta: முறை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Key
ta: சாவி
