Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Method
ug: ئۇسۇل
