Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Types
uk: Типи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: <none>
uk: <нічого>

en: Domain
uk: Домен

en: Method
uk: Спосіб

en: Provider
uk: Постачальник

en: Key
uk: Ключ

en: Subdomain
uk: Субдомен

en: User agent
uk: User Agent

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Modifier
uk: Клавіша-модифікатор

en: File extension
uk: Розширення файла

en: Default domain
uk: Базовий домен

en: Modifiers
uk: Модифікатори
