Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Types
ur: اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار
