Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Types
vi: Các kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: <none>
vi: <không>

en: ID
vi: Mã

en: Domain
vi: Miền

en: Method
vi: Phương thức

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Key
vi: Khóa

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: File extension
vi: Phần mở rộng của tập tin
