Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Provider
am: አቅራቢ
