Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Types
ar: الأنواع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: ID
ar: المعرف ID

en: Domain
ar: النطاق

en: Method
ar: الطريقة

en: Provider
ar: المزود

en: Key
ar: المفتاح

en: File extension
ar: امتداد الملف
