Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Types
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང
