Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Types
cs: Typy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: <none>
cs: <žádné>

en: Domain
cs: Doména

en: Method
cs: Metoda

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Key
cs: Klíč

en: Subdomain
cs: Subdoména

en: File extension
cs: Přípona souboru

en: Default domain
cs: Výchozí doména
