Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Types
eo: Tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Provider
eo: Provizanto
