Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Key
gu: ચાવી

en: File extension
gu: ફાઇલ એક્સ્ટેંશન
