Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Types
he: סוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: <none>
he: <ללא>

en: Domain
he: דומיין

en: Method
he: שיטה

en: Provider
he: ספק

en: Key
he: מפתח

en: Subdomain
he: תחום משנה

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: Behavior
he: התנהגות

en: Enter a domain registered for this context, such as "www.example.com".  Do not include http://
he: הזן תחום הרשום להקשר זה, כגון "www.example.com".  אל תכלול http://

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: No persistent urls have been registered.
he: לא נרשמו כתובות URL מתמידות.

en: Default domain
he: תחום ברירת מחדל

en: Enter the default domain if you are using domain modifiers.
he: אם אתה משתמש במשני תחום, הזן את תחום ברירת המחדל.

en: Modifier type
he: סוג משנה

en: Enabled URL modification types.
he: סוגי שינוי כתובות URL הופעלו.

en: Maintain
he: תחזק

en: There was an error registering the value "@value". It is either invalid or is already taken. Please choose another.
he: ארעה תקלה ברישום הערך "@value". יתכן שהוא לא חוקי או שהוא כבר תפוס. נסה ערך אחר.

en: Enter a sub-domain for this context, such as "mygroup".  Do not include http://
he: הזן תחום משנה להקשר זה, כגון "mygroup". אל תכלול http://

en: Enter a extension for this context, such as "csv".
he: הזן סיומת להקשר הזה, למשל "csv".

en: Infinite redirect prevented.
he: נמנעה הפנייה אינסופית.

en: Persistent URL
he: כתובת URL מתמידה

en: Settings for persistent url.
he: הגדרות לכתובת URL מתמידה.

en: Modifiers
he: משנים
