Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Provider
hy: Մատակարար
