Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Path
ml: വഴി

en: Provider
ml: ദാതാവ്
