Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Types
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Provider
mr: प्रदाता
