Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Types
oc: Tipes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: <none>
oc: --pas cap--

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Domain
oc: Domeni

en: Method
oc: Metòde

en: Key
oc: Clau
