Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Domain
pl: Domena

en: Method
pl: Metoda

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Key
pl: Klucz

en: Subdomain
pl: Subdomena

en: User agent
pl: Przeglądarka

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: Default domain
pl: Domyślna domena

en: There was an error registering the value "@value". It is either invalid or is already taken. Please choose another.
pl: Podczas rejestrowania wartości "@value" wystąpił błąd. Wartość ta może być nieprawidłowa lub jest już zajęta. Wybierz inną wartość.

en: Persistent URL
pl: Trwały URL

en: Settings for persistent url.
pl: Ustawienia dla trwałego adresu url.

en: Choose a path. May contain only lowercase letters, numbers, dashes and underscores. e.g. "my-value"
pl: Uzupełnij ścieżkę do adresu grupy. Możesz używać jedynie małych liter, cyfr, myślników i podkreślenia. Przykład: "moja-grupa".
