Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Domain
sk: Doména

en: Method
sk: Metóda

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Key
sk: Kľúč

en: Behavior
sk: Správanie

en: File extension
sk: Prípona súboru
