Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер
