Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Domain
th: โดเมน

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Key
th: คีย์
