Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Types
tr: Tipler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Method
tr: Yöntem

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Key
tr: Anahtar

en: File extension
tr: Dosya uzantısı
