Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Message
bg: Съобщение

en: System
bg: Система

en: Other
bg: Други

en: The configuration has been saved.
bg: Настройките бяха запазени
