Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: System
bo: མ་ལག

en: Other
bo: གཞན

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
bo: གལ་སྲིད་PHP གདམ་ཚན་བདམས་ཚེ། %php་བར་དུ་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཇུག་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཡང་དག་མིན་པའི་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal་དྲ་ཚིགས་འཕྲོ་བརླག་འགྲོ་ཉེན་ཡོད།
