Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Message
cy: Neges

en: Other
cy: Arall

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
