Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Message
eo: Mesaĝo

en: System
eo: Sistemo

en: Other
eo: Alia
