Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Message
eu: Mezua

en: System
eu: Sistema

en: Other
eu: Bestea

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea
