Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Message
hi: संदेश

en: System
hi: प्रणाली

en: Other
hi: अन्य

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग
