Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: System
ka: სისტემა

en: Other
ka: სხვა
