Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Message
kk: Хабарлама

en: System
kk: Системасы

en: Other
kk: Басқа
