Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Message
ro: Mesaj

en: System
ro: Sistem

en: Other
ro: Altele

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: The configuration has been saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.
