Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Message
sl: Sporočilo

en: System
sl: Sistem

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti
