Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Message
sq: Mesazhi

en: System
sq: Sistemi

en: Other
sq: Tjetër
