Purr Messages (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: System
ug: سېستىما

en: Other
ug: باشقا

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
