Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Message
af: Boodskap

en: System
af: Stelsel

en: Other
af: Ander

en: Page specific visibility settings
af: Bladsy-spesifieke sigbaarheidsverstellings
