Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Message
ast: Mensax

en: System
ast: Sistema

en: Other
ast: Otru

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá
