Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Message
az: Mesaj

en: System
az: Sistem

en: Other
az: Digər

en: Attach to
az: -ə birləşdirin
