Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Message
bn: বার্তা

en: System
bn: সিস্টেম

en: Pages or PHP code
bn: পৃষ্ঠা কিংবা পি এইচ পি (PHP) কোড
