Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Message
ca: Missatge

en: System
ca: Sistema

en: Other
ca: Altres

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ca: Mostra si el següent codi PHP retorna <code>TRUE</code> (mode-PHP, només per experts).

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Page specific visibility settings
ca: Paràmetres de visibilitat específics de la pàgina

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.
